Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Event
fa: رویداد

en: Message type
fa: نوع پیغام

en: Scale
fa: مقیاس

en: description
fa: توضیحات

en: Token
fa: توکن

en: Precision
fa: دقت

en: Delete message
fa: حذف پیغام

en: Message ID
fa: شناسه پیغام
