Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: title
fi: otsikko

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Scale
fi: Skaalaa

en: description
fi: kuvaus

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Token
fi: Muuttuja

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: Click
fi: Klikkaus
