Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: title
sk: názov

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Event
sk: Podujatie

en: Message type
sk: Typ správy

en: Scale
sk: Škálovať

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Precision
sk: Presnosť

en: Delete message
sk: Odstrániť správu
