Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Event
ar: الحدث

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Precision
ar: الدقة

en: Ticket
ar: التذكرة

en: Enter your @s username.
ar: أدخل اسم مستخدم @s الخاص بك.

en: Enter the password that accompanies your username.
ar: أدخل كلمة المرور المصاحبة لاسم مستخدمك.
