Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: title
be: назва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: Scale
be: Маштаб

en: Precision
be: Дакладнасць

en: Enter your @s username.
be: Увядзіце ваша @s імя карыстальніка.

en: Enter the password that accompanies your username.
be: Увядзіце пароль для вашага імені карыстальніка.
