Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: title
ca: títol

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Scale
ca: Escalar

en: description
ca: descripció

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Precision
ca: Precisió

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Enter your @s username.
ca: Introduïu el vostre nom d'usuari de @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
ca: Introduïu la contrasenya per al vostre nom d'usuari.

en: Delete message
ca: Esborra missatge
