Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: url
et: veebiaadress

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Event
et: Sündmus

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Precision
et: Täpsus

en: Enter your @s username.
et: Sisesta oma @s kasutajanimi.

en: Enter the password that accompanies your username.
et: Sisesta kasutajanimele vastav salasõna.
