Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Precision
mn: Нарийвчлал
