Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Group
ast: Grupu

en: Article
ast: Artículu

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Scale
ast: Escalar
