Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: title
is: titill

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Group
is: Hópur

en: Article
is: Grein

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Format
is: Stílsnið

en: Event
is: Viðburður

en: Enter your @s username.
is: Sláðu inn notandanafn þitt hjá @s .

en: Enter the password that accompanies your username.
is: Sláðu inn lykilorðið sem fylgir notandanum þínum.
