Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: title
ml: തലക്കെട്ട്‌

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Scale
ml: തോത്

en: openid
ml: ഓപ്പണ്‍ ഐ ഡി
