Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha6) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Enter your @s username.
pa: ਆਪਣਾ @s ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ ਦਿਓ।

en: Enter the password that accompanies your username.
pa: ਆਪਣੇ ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ ਨਾਲ ਸਬੰਧਿਤ ਪਾਸਵਰਡ ਭਰੋ।
