Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Enter your @s username.
sq: Shkruani emrin tuaj të përdoruesit @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
sq: Shkruani fjalëkalimin për emrin tuaj të përdoruesit.
