Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Article
az: Məqalə

en: Password
az: Parol
