Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Article
kk: Мақала

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Enter your @s username.
kk: Өз @s қолданушы атын еңгізіңіз.

en: Enter the password that accompanies your username.
kk: Өз қолданушы атына сай құпиясөз енгізіңіз.
