Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Group
ne: समूह

en: Article
ne: लेख

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Scale
ne: नाप

en: Precision
ne: सुक्ष्मता
