Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha7) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Group
si: සමූහය

en: Article
si: ලිපි

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය
