Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha7) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Article
ug: ماقالە

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Scale
ug: شكالا

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش
