Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha8) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: title
af: titel

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: Article
af: Artikel

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Enter the password that accompanies your username.
af: Verskaf die wagwoord wat aan jou gebruikersnaam gekoppel is.
