Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha8) - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Enter your @s username.
fy: Fier dyn @s brûkersnamme yn

en: Enter the password that accompanies your username.
fy: Folje dyn wachtwurd byhearrende dyn brûkersnamme.
