Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha8) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
