Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
