Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha8) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Group
os: Къорд

en: Article
os: Уац

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
