Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (42 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: title
ru: заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Group
ru: Группа

en: Article
ru: Статья

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Format
ru: Формат

en: Event
ru: Событие

en: Group ID
ru: Номер группы

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: Scale
ru: Масштабирование

en: Group name
ru: Название группы

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: description
ru: описание

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Token
ru: Токен

en: Video
ru: Видео

en: Precision
ru: Точность

en: Ticket
ru: Запрос

en: Edit Link
ru: Редактировать ссылку

en: Click
ru: Клик

en: Enter your @s username.
ru: Укажите ваше имя на сайте @s.

en: Create time
ru: Время создания

en: Enter the password that accompanies your username.
ru: Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.

en: Delete message
ru: Удалить сообщение

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Menu Type
ru: Тип меню

en: article
ru: статья

en: Message ID
ru: № сообщения

en: Account APPID
ru: Учётная запись APPID

en: Account AppSecret
ru: Учётная запись AppSecret

en: Please enter a url.
ru: Пожалуйста введите url.
