Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha8) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Video
se: Filbma
