Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: நிறை

en: View
ta: நோக்குக
