Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha9) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: View
dz: སྟོན་

en: Enter your @s username.
dz: ཁྱོད་རའི་ @s ལག་ལེན་པའི་མིང་  ཐོ་བཀོད་འབད།

en: Enter the password that accompanies your username.
dz: ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པའི་མིང་ལུ་  ཆ་རོག་འབད་མི་  ཆོག་ཡིག་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།
