Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha9) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Article
de: Artikel

en: Scale
de: Grössi

en: Configuration
de: Konfiguration

en: openid
de: Open-ID
