Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-alpha9) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: title
hr: naslov

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Article
hr: Članak

en: Articles
hr: Članci

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Event
hr: Događanje

en: Scale
hr: Skaliraj

en: Configuration
hr: Postavke

en: Precision
hr: Preciznost

en: Ticket
hr: Karta

en: Enter your @s username.
hr: Unesite svoje @s korisničko ime.

en: Enter the password that accompanies your username.
hr: Unesite lozinku koja se odnosi na vaše korisničko ime.

en: Delete message
hr: Izbriši poruku
