Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Article
bg: Статия

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Ticket
bg: Заявка

en: Enter your @s username.
bg: Въведете Вашето @s потребителско име.

en: Enter the password that accompanies your username.
bg: Въведете паролата, която съответства на Вашето потребителско име.

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение
