Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Group
ca: Grup

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Scale
ca: Escalar

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Configuration
ca: Configuració

en: description
ca: descripció

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Video
ca: Vídeo

en: Precision
ca: Precisió

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Enter your @s username.
ca: Introduïu el vostre nom d'usuari de @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
ca: Introduïu la contrasenya per al vostre nom d'usuari.

en: Delete message
ca: Esborra missatge

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions
