Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ
