Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Article
sl: Članek

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Precision
sl: Natančnost

en: Enter your @s username.
sl: Vpišite svoje uporabniško ime za spletno mesto @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
sl: Vpišite geslo, ki pripada vašemu uporabniškemu imenu.
