Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Group
bs: Grupa

en: subscribe
bs: pretplati se

en: more
bs: još

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Page
bs: Strana

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Precision
bs: Preciznost
