Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta2) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: more
ht: plis

en: Article
ht: Atik

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
