Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Group
mr: समुह

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Articles
mr: लेख

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Page
mr: पान

en: Message type
mr: संदेशाचा प्रकार

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Precision
mr: अचूकपणा
