Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: title
pl: tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Group
pl: Grupa

en: subscribe
pl: subskrybuj

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Articles
pl: Artykuły

en: Password
pl: Hasło

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: url
pl: odnośnik

en: View
pl: Widok

en: Event
pl: Termin

en: Page
pl: Strona

en: Group ID
pl: ID grupy

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Scale
pl: Skala

en: Desc
pl: Malejąco

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: description
pl: opis

en: City
pl: Miasto

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Token
pl: Wzorzec

en: Video
pl: Wideo

en: Province
pl: Województwo

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Precision
pl: Dokładność

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Enter your @s username.
pl: Nazwa użytkownika witryny @s.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Enter the password that accompanies your username.
pl: Hasło powiązane z nazwą użytkownika.

en: Delete message
pl: Usuń wiadomość

en: openid
pl: OpenID

en: Menu Type
pl: Typ menu

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Save message type
pl: Zapisz typ wiadomości

en: Delete message type
pl: Usuń typ wiadomości

en: Master
pl: Główny
