Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: more
ps: نور

en: Article
ps: مقاله

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Page
ps: پاڼه

en: Scale
ps: درجه

en: Configuration
ps: سازول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
