Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (61 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: title
uk: назва

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Group
uk: Група

en: subscribe
uk: підписатися

en: more
uk: ще

en: Article
uk: Стаття

en: Articles
uk: Статті

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Format
uk: Формат

en: Event
uk: Подія

en: Page
uk: Сторінка

en: Group ID
uk: ID групи

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Scale
uk: Масштаб

en: Desc
uk: Спад

en: Group name
uk: Назва групи

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: description
uk: опис

en: City
uk: Місто

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Token
uk: Замінник

en: Video
uk: Відео

en: Province
uk: Область

en: Apply
uk: Застосувати

en: Precision
uk: Точність

en: country
uk: країна

en: Offset
uk: Зміщення

en: Ticket
uk: Квиток

en: Sex
uk: Стать

en: Click
uk: Клац

en: Enter your @s username.
uk: Введіть Ваше ім’я користувача на сайті "@s".

en: Create time
uk: Час створення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, що відповідає вашому імені користувача.

en: Delete message
uk: Видалити повідомлення

en: openid
uk: служба OpenID

en: Menu Type
uk: Тип меню

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Asc
uk: Зрост

en: Save message type
uk: Зберегти тип повідомлення

en: Delete message type
uk: Видалити тип повідомлення

en: Master
uk: Головне

en: nickname
uk: Прізвисько

en: Account APPID
uk: Обліковий запис APPID

en: Account AppSecret
uk: Обліковий запис AppSecret

en: When showing message types, those with lighter (smaller) weights get listed before message types with heavier (larger) weights.
uk: При показі типів повідомлено контейнерів, ті, що мають меншу вагу, будуть знаходитись до типів повідомлень з більшою вагою.

en: Please enter a url.
uk: Введіть url.
