Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Group
az: Qrup

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Articles
az: Artikllər

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Page
az: Səhifə

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala
