Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Password
br: Ger-tremen

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn
