Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: more
ga: Tuilleadh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: View
ga: Féach ar

en: City
ga: Cathair

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Enter your @s username.
ga: Clóscríobh d’ainm úsáideora @s.

en: Enter the password that accompanies your username.
ga: Clóscríobh do phasfhocal a ghabhann le d’ainm úsáideora.
