Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: subscribe
gl: subscribir

en: more
gl: máis

en: Article
gl: Artigo

en: Articles
gl: Artigos

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Event
gl: Evento

en: Page
gl: Páxina

en: Group ID
gl: ID Grupo

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Scale
gl: Escala

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Token
gl: Símbolos

en: Province
gl: Provincia

en: Apply
gl: Aplicar

en: Precision
gl: Precisión

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Enter your @s username.
gl: Insira o seu @s nome de usuario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Enter the password that accompanies your username.
gl: Escriba o contrasinal asignado ao seu nome de usuario.

en: Delete message
gl: Borrar mensaxe
