Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: title
gu: શીર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Group
gu: સમૂહ

en: subscribe
gu: જોડાઓ

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Scale
gu: માપ

en: City
gu: શહેર

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Precision
gu: ચોકસાઇ
