Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Username
he: שם משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: subscribe
he: הרשמה

en: more
he: עוד

en: Article
he: כתבה

en: Articles
he: מאמרים

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Event
he: אירוע

en: Page
he: דף

en: Group ID
he: מזהה קבוצה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Desc
he: יורד

en: Group name
he: שם קבוצת המודעות

en: Configuration
he: הגדרות

en: description
he: תיאור

en: City
he: עיר

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Video
he: וידאו

en: Apply
he: החל

en: Precision
he: דיוק

en: Offset
he: היסט

en: Enter your @s username.
he: נא להזין את @s שם המשתמש שלך.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Enter the password that accompanies your username.
he: נא להזין את הסיסמה הנלווית לשם המשתמש שלך.

en: Delete message
he: מחיקת הודעה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
