Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: title
hu: cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Group
hu: Csoport

en: subscribe
hu: előfizetés

en: more
hu: tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Articles
hu: Cikkek

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: url
hu: webcím

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Event
hu: Esemény

en: Page
hu: Oldal

en: Group ID
hu: Csoportazonosító

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Desc
hu: Csökk

en: Group name
hu: Csoportnév

en: Configuration
hu: Beállítás

en: description
hu: leírás

en: City
hu: Város

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Nickname
hu: Becenév

en: Token
hu: Vezérjel

en: Video
hu: Videó

en: Province
hu: Tartomány

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Precision
hu: Pontosság

en: country
hu: ország

en: Offset
hu: Eltolás

en: Ticket
hu: Jegy

en: Click
hu: Kattintás

en: Enter your @s username.
hu: A @s webhelyen regisztrált felhasználónév.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Enter the password that accompanies your username.
hu: A felhasználónévhez tartozó jelszó.

en: Delete message
hu: Üzenet törlése

en: Menu Type
hu: Menü típusa

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
