Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: title
nn: tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Group
nn: Gruppe

en: subscribe
nn: Abonner

en: more
nn: meir

en: Article
nn: Artikkel

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Page
nn: Nettside

en: Group name
nn: Gruppenamn

en: Configuration
nn: Oppsett

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Enter the password that accompanies your username.
nn: Skriv passordet som høyrer til brukarnamnet ditt.
