Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: title
ro: titlu

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Group
ro: Grup

en: more
ro: mai multe

en: Article
ro: Articol

en: Articles
ro: Articole

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Ţară

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: Page
ro: Pagina

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Scale
ro: Scalare

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Token
ro: Simbol

en: Apply
ro: Aplică

en: Precision
ro: Precizie

en: Offset
ro: Decalaj

en: Enter your @s username.
ro: Introduceţi numele utilizator @s.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Enter the password that accompanies your username.
ro: Introduceţi parola corespunzătoare numelui de utilizator.

en: Delete message
ro: Ştergeţi mesaj

en: Message ID
ro: ID-ul mesajului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
