Wechat(Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: subscribe
da: abonnér

en: more
da: mere

en: Image
da: Billede

en: Page
da: Side

en: Token
da: Symbol

en: Enter your @s username.
da: Indtast dit @s brugernavn.

en: Enter the password that accompanies your username.
da: Indtast adgangskoden der hører til dit brugernavn.
