Wechat (Drupal微信模块) (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: title
af: titel

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Group
af: Groep

en: subscribe
af: skryf in

en: more
af: meer

en: Article
af: Artikel

en: Articles
af: Artikels

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Page
af: Bladsy

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
af: 'n Geldige e-pos addres. Alle e-pos vanaf die stelsel sal na díe addres gestuur word. Die e-pos addres word nie gepubliseer nie en sal slegs gebruik word indien u 'n nuwe wagwoord of sekere nuus of kennisgewings wil ontvang.

en: Apply
af: Pas toe

en: The name %name is already taken.
af: Die naam %name is reeds geneem.

en: - All -
af: - Alle -

en: Enter the password that accompanies your username.
af: Verskaf die wagwoord wat aan jou gebruikersnaam gekoppel is.

en: Master
af: Meester
